De week is alweer om en we mogen zeggen dat we weekend hebben! Hoe was jullie week en wat hebben jullie allemaal gedaan? Ik kan me trouwens niet voorstellen dat ik alweer een maand op school zit. Voor je het weet is het alweer herfstvakantie!
Wat zijn jullie plannen voor het weekend? Ik ben in ieder geval morgen nog een dagje aan het werk, ‘s avonds ga ik uiteten en zondag heb ik een relaxdagje.
Geniet van jullie weekend ♥
Lisa
Wat gaat dat snel inderdaad. Fijn weekend :)
Lisa
Fijn weekend! Ik ben vandaag (zaterdag) vooral bezig met school en mijn blog en zondag moet ik werken en ga ik daarnaast nog even lekker relaxen met Netflix haha. Oh en ik heb zoveel schoolwerk, dat ik waarschijnlijk op de zondag ook nog wat moet doen helaas… Liefs
Denise
Wat een mooie foto! Veel plezier vanavond. Ik doe fijn rustig aan dit weekend :)
Tess | Contoury
Ten eerste, super mooie foto!
Ik moet helaas vandaag werken, en morgen hele dag aan m’n paper zitten (die ik maandag moet inleveren). Niet zo’n geweldig weekend dus, helaas.
X – Tess | Contoury
Suze
Gaat echt ontzettend snel allemaal… Fijn weekend en veel plezier vanavond :) X
Luna
Fijn weekend! Ik ga oppassen, heb een feestje en heel veel leerwerk, haha. X
Justine
Haha ja de tijd vliegt.. Ik ben inmiddels al aan m’n laatste jaar egonnen joh! Heel fijn weekend meis <3
Britt • Annebrittures
Nu je het zegt, ik zit ook alweer een hele week op school! Het gaat snel zeg! Nog even en het is herfstvakantie ( ik kijk er al naaruit, hihi)