Een updated DIY? Jazeker, aan het begin van 2013 vulde ik ook mijn 3-in-1 fotolijst met creatieve uitspattingen. Helaas is deze fotolijst gesneuveld. Dit keer doe ik het in drie losse fotolijstjes en komen ze in de plaats van een andere collage die er hing.
Zoek mooie quotes uit en zet ze in word, photoshop of paint. Koop een aantal basic fotolijstjes bij bijv. action, xenos of ikea (die van mij zijn van action), bij voorkeur met een zwarte rand. Ik had de drie afbeeldingen als plaatje opgeslagen en daarna afgedrukt waarbij ik meteen een formaat kon aangeven. De lijstjes zijn 13×18 cm van formaat en die optie kon ik ook kiezen, ideaal dus :)
Op onderstaande foto zie je de collage die er eerst hing, nogal in zomerse sfeer en aardig druk :)
Er zaten nog maar twee spijkers in de muur en had zo snel geen tijd om een derde erbij te doen, dus er hangen nu nog maar twee lijstjes.
Doe jij altijd foto’s in je lijstjes of ook wel eens andere inhoud?
Miss Paperfection
Mooi! Vind ik echt een leuk idee om eens te doen.
diana
ooh dit vind ik echt super leuk. terwijl het eigenlijk zo simpel is! ga er een aantal maken als sinterklaas kadootjes. dankje voor het idee.
Carola
Ziet er leuk uit! Ik heb pas geleden ook twee prints gemaakt voor aan de muur. (:
Mira Ennen
Mooi zo over elkaar! Dit pik ik even voor t nieuwe huis haha
Amy
Leuk! Inderdaad een stuk rustiger, maar het staat super mooi!
Kim
Staat heel mooi :)
Roshelle | Life Of Roshelle
Echt superleuk! Ik heb eigenlijk helemaal geen lijstjes in mijn kamer!
Kim van Kampen
Wat een ontzettend leuk idee. Ziet er heel mooi uit.
Isabel Cristina
Leuk gedaan! Heel simpel maar een heel leuk effect!
Bettie
Leuk! Ziet er super uit.
Elbrich xfashionmeep
Super leuk, geeft een leuk effect!
Justine A
Simpel maar wel heel leuk!
EmmaThings
Wat een leuk resultaat, die veer is zo mooi!
nynkeslifestyle
Ziet er heel erg leuk uit! <3
Evelien
ziet er zo onwijs leuk uit! Is altijd leuk om mooie inspirende quotes op je muur te hebben hangen. :)
Manon
Oeh leuk, dit zou ik zelf ook precies zo doen :) 😍
Jill
Het ziet er super leuk uit! Ik knip altijd foto’s uit de Vogue, die doe ik in fotolijstjes en dan wissel ik soms :)