Ik weet niet waar het aan ligt, maar het kerstgevoel komt bij mij dit jaar erg laat. Herkenbaar voor jullie? Toen ik ging nadenken wat allemaal typerend is voor de kerstperiode, bedacht ik me dat het leuk zou zijn om hier een video over te maken. Misschien komt hij voor sommigen wat laat, maar ik ben er al wat langer mee bezig geweest. Helaas gaat het editten alleen niet altijd even soepel :-)
Veel kijkplezier!
Liefs ♥
Ynske
Oprecht, ik vind dit een hele leuke video! Lekker Amerikaanse stijl van editen, helemaal leuk! Daarbij, goede tips ook. Zelf ben ik ook nog niet he-le-maal in de kerststemming, de tijd vliegt voorbij! In ieder geval: ik heb genoten van je video, haha. :) x
Sija
Wat een super filmpje heb je gemaakt! Echt heel leuk om te kijken, mijn ‘kerstkriebels’ waren er al, maar nu nog meer!
desiree
Wat een super leuke video! De kerststemming begint inmiddels te komen. Wellicht dat het weer ook nog even moet omslaan! ;-)
Kim
Leuk! En je brengt me op een ideetje voor het inpakken van mijn kerst cadeaus :)
Sarah
Super video! Die rode kersttas met die elanden erop heb ik ook :) En op de één of andere manier ben ik dit jaar ook pas heel laat in de kerststemming gekomen. Wat sneeuw buiten zou leuker zijn, maar helaas… Haha.
Britt • Annebrittures
Wauw Emily dit heb je echt kei mooi gedaan! (Hier moet toch onwijs veel tijd in gekropen zijn?) Erg mooi hoe je dat cadeautje inpakte, simpel maar het ziet er toch super mooi uit!
Fleur Sophia
Leuke video meis! Ik ben dit jaar ook veel later pas in de kerststemming gekomen (ben er eigelijk nog steeds niet helemaal, haha) maar denk ook dat dat door het warmere weer komt.. Toch heb ik wel veel zin in kerst! :D